logo
Bericht versturen
Goede prijs  online

product details

Thuis > Producten >
de kabel van de cameramacht
>
De Machtskabel Atomos Ninja V OSEE-G7 Shinobi 7“ Sjogoen 7 Monitor 2 van z-CAM E2 de Kabel van de de Rechte hoekmacht van Pin Male To Lock gelijkstroom

De Machtskabel Atomos Ninja V OSEE-G7 Shinobi 7“ Sjogoen 7 Monitor 2 van z-CAM E2 de Kabel van de de Rechte hoekmacht van Pin Male To Lock gelijkstroom

Merknaam: Alvin’s Cables
Moq: 1/pc
Prijs: Please contact us
Verpakkingsgegevens: doos
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union, Paypal
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Stop A:
Rechtstreeks 2 Pin Male
Stop B:
Rechte hoeksluiten gelijkstroom
Kabellengte:
30cm (12 duim)
Kleur:
Zwart
Levering vermogen:
1000pcs/mouth
Markeren:

Atomos Ninja V Right Angle Power Cabl

,

de Macht Cabl van de sluitengelijkstroom Rechte hoek

,

De Kabel van de de Cameramacht van z-CAM E2

Productbeschrijving

Van de Kabels z-CAM E2 van Alvin de Machtskabel voor Atomos Ninja V| OSEE-G7| Shinobi 7 "| Sjogoen 7 Monitor 2 Pin Male aan de Machtskabel 30cm van de Slotgelijkstroom Rechte hoek|12inches

 

 

  • Deze kabel is aan macht Atomos Ninja V OSEE-G7 Shinobi 7“/Sjogoen 7 Monitor van z-de Camera van het Nokkene2 Vlaggeschip (E2-S6/E2-F6/E2-F8) voor ARRI Alexa Camera 2 de output van de Speldmacht.

  • Stop A: Rechtstreeks 2 Pin Male.

  • Stop B: Rechte hoeksluiten gelijkstroom.

  • Kabellengte: 30cm (12 duim). Wij kunnen kabels met andere lengte aanpassen, als u douanekabels nodig hebt, gelieve een bericht naar ons te verzenden alvorens de orde te plaatsen.

  • Elke kabel werd getest om ervoor te zorgen dat er geen kortsluiting is, geen potentiële analyseproblemen alvorens te verschepen. Tevreden om ons te contacteren als de kabel u ontving gebrekkig is of niet werkt. Wij zullen behoorlijk de problemen oplossen of zullen u een nieuwe vervanging in een keer verzenden.

 

De Kabels van Alvin
Als professionele schakelaar en kabelfabrikant, produceren wij en verkopen rendabele schakelaars evenals kabels. Hoop onze producten uw vraag kunnen tevredenstellen.
Voorts wordt het toegestaan om de kabels volgens uw vereisten aan te passen. Gelieve te contacteren vriendelijk ons, vertellen me wat u wilt, en wij zouden geen inspanning sparen om aan uw behoefte te voldoen.
Wat meer, wij is kan u een korting geven als u tot een grote hoeveelheid schakelaars en kabels opdracht geeft. Als u in hen geinteresseerd bent, gelieve ons te contacteren, dank u!